Чергові досягнення юних тенісистів

Дата: 14.03.2021 12:41

13 березня 2021 року на базі Мар’янівської територіальної громади в рамках обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти відбулися фінальні змагання з тенісу настільного.

Враховуючи карантинні обмеження, до основного складу команди Бобринецької територіальної громади довелося вносити зміни. Проте, наші спортсмени продемонстрували достойний рівень підготовки та у змаганнях за участю більше 40 команд із громад області зайняли 10 загальнокомандне місце.

До складу команди входили: Телих Анастасія, Телих Таїсія, Корж Сергій, Пукасенко Олег (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5»). Тренує команду вчитель фізичної культури Бондаренко М.В.

Особливе захоплення глядачів та суддів змагань викликала Телих Анастасія, яка стала чемпіонкою фінальних обласних змагань серед дівчат.

Учасників переповнювали почуття патріотизму за малу Батьківщину та бажання принести якнайбільше перемог своїй громаді.