Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 05.03.2021 10:32

04.03.2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням першого заступника  Бобринецького міського голови Валентина МУЗИКИ.

Виконавчим комітетом, було розглянуто ряд важливих питань, які стосувалися діяльності міської ради, її виконавчих органів, надання адміністративних послуг та вирішення питань у сфері соціального захисту населення.

За результатами засідання, виконавчим комітетом було загалом прийнято двадцять дев'ять рішень, а саме - затверджено акти приймання-передачі майна (усього сімнадцять рішень), затверджено Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Бобринецької міської ради та її персональний склад, затверджено план заходів цивільного захисту Бобринецької  міської територіальної громади у першому півріччі 2021 року, надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на території Бобринецької міської територіальної громади, надано погодження на здійснення торгівлі, внесено зміни до рішення про організацію сезонної торгівлі на території Бобринецької міської об'єднаної територіальної громади, надано дозвіл на знесення аварійного комплексу будівель на околиці міста Бобринець, прийнято ряд рішень у сфері соціального захисту окремих громадян, схвалено концепцію реорганізації закладів фізичної культури і спорту Бобринецької міської ради шляхом приєднання їх до комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" Бобринецької міської ради та утворено комісію Бобринецької міської ради по обстеженню житлових будинків з метою призначення (відмови) житлової субсидії на території населених пунктів Бобринецької міської територіальної громади.

З прийнятими виконавчим комітетом рішеннями, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Бобринецької міської ради –  https://bobrynecka-gromada.gov.ua/.

Після завершення роботи виконавчого комітету, перший заступник міського голови Валентин МУЗИКА привітав жінок, обраних до складу виконавчого комітету, з наступаючим Міжнародним Жіночим Днем.

За дорученням Бобринецького міського голови Леоніда КРАВЧЕНКА, першим заступником міського голови Валентином МУЗИКОЮ було вручено ПОДЯКУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ секретарю виконавчого комітету Артему ЛАВРІНЕНКУ за відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків, високий професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток територіальної громади.