Вітання жінок громади від територіального центру Бобринецької міської ради

Дата: 05.03.2021 12:28

Фото без опису

У переддень свята 8 березня комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради  продовжує надавати соціальні послуги для мешканців і мешканок громади. Особливо актуальними є жіночі стрижки від перукаря Скрипнік Олени  та пошиття виробів від швачки Матійко Олени. Соціальні робітники, які обслуговують підопічних відділення соціальної допомоги вдома, передають вітання жінкам від установи та радують їх подарунками, виготовленими з любов’ю.

Соціальні робітники допомагають та підтримують осіб, які перебувають на обліку в Територіальному центрі, теплим словом та порадою не лише до свята, а постійно; спілкуються, надають психологічну підтримку, що є необхідною для людей поважного віку.

Територіальний центр Бобринецької міської ради  щиро вітає усіх жінок громади з Міжнародним Жіночим Днем 8 березня та бажає міцного здоров’я, жіночого щастя, миру та довголіття, Божого благословення. Фото без опису