Жіноча Спартакіада

Дата: 04.03.2021 11:53

Фото без опису

03 березня 2021 року з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня проведено традиційну Спартакіаду серед жіночих команд установ та закладів освіти міста.

Спартакіаду проведено з 3 видів спорту. У змаганнях брали участь 9 команд. Учасники змагань продемонстрували свою спортивну майстерність.

За підсумками усіх видів змагань перемогу у Спартакіаді здобула команда відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради.

ІІ місце зайняла команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»,

ІІІ місце - команда Бобринецького ДНЗ № 2 «РОМАШКА».

Проведення Спартакіади здійснено за ініціативи директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» міської ради Володимира Кунделя, підтримки голови районного комітету профспілки працівників освіти і науки України Лариси Цесарської.

Церемонію нагородження проводили перший заступник голови Бобринецької міської ради Валентин Музика та голова Бобринецького райкому профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська , які вручили переможцям та учасникам змагань дипломи та солодкі призи.

Цей день приніс усім незабутні враження та емоції.

Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо нових перемог і сильного командного духу!Фото без описуФото без описуФото без опису