ЦНАП відзначив першу річницю діяльності

Дата: 02.03.2021 09:38

Фото без описуЦентру надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради 1 березня виповнився один рік. Це сучасний Центр,  створений завдяки процесам децентралізації в Україні. Для організації ефективної роботи Центру докладено багато зусиль: прийнято ряд рішень депутатами міської ради та членами виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, які визначили найбільш кращі підходи в сфері надання адміністративних послуг. Важливим фактором була методична та практична допомога міжнародної Програми «U-LEAD з Європою», а також самовіддана робота учасників ЦНАП.

У день святкування своєї річниці Центр живе звичним життям. Так само як і кожен день відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги… хіба що у більш святковій атмосфері. Привітати колектив ЦНАПу з першою річницею роботи прийшов перший заступник міського голови Валентин Музика. Він подякував за сумлінну працю, за компетентність при виконанні своїх обов’язків, а також побажав   успіхів в повсякденній роботі, теплих слів відвідувачів, і задоволення від роботи. У свою чергу, начальник ЦНАП Наталія Мельнікова подякувала керівництву міської ради за розуміння і підтримку, а колективу - за роботу.