Профілактичні рейди серед населення

Дата: 26.02.2021 16:32

Працівники Бобринецької міської ради та Бобринецького РВ УДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ та закликали дотримуватися вимог правил пожежної безпеки у побуті, зокрема, при експлуатації пічного опалення.

Під час рейду фахівці ДСНС розповіли дорослим та дітям про небезпеку виходу на кригу, про заходи безпеки на льоду, про порядок дій на випадок, якщо людина провалилася під лід.

Нагадали  про те, що забороняється: залишати без нагляду печі, які топляться, а також доручати нагляд за ними малолітнім дітям; застосувати для розпалення печей легкозаймисті та горючі рідини; використовувати дрова, що перевищують розмір топки печей; розміщувати у безпосередній близькості легкозаймисті речі та матеріали тощо.

Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційні пам`ятки з правилами поведінки на льоду.

Бережіть своє життя та не наражайте себе на небезпеку!