Стань студентом Херсонського ЦПТО та отримай нову професію безкоштовно

Дата: 24.02.2021 08:56

Фото без описуШукаєте роботу? Вам не подобається здобута професія – змінюйте її, ніколи не пізно це зробити. Отримуйте нову професію за сприяння служби зайнятості! Навчання безкоштовне!

У березні поточного року безробітні Кіровоградщини матимуть змогу пройти навчання за такими професіями:

• Швачка (Термін навчання: 3 міс.; дата початку навчання: 01 березня);

• Овочівник (Термін навчання: 3,2 міс.; дата початку навчання: 09 березня);

• Касир торговельного залу (Термін навчання: 5,2 міс.; дата початку навчання: 15 березня);

• Продавець продовольчих товарів (Термін навчання: 4,8 міс.; дата початку навчання: 16 березня);

• Плодоовочівник (Термін навчання: 3,3 міс.; дата початку навчання: 22 березня);

• Покоївка (Термін навчання: 2,5 міс.; дата початку навчання: 29 березня).

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Переглянути відео з «Днів відкритих дверей» Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1-CGHyg8nWOGH6mG3xmffx6yiYdBGfOdj?usp=sharing

До відома. У структурі Державної служби зайнятості 11 центрів професійно-технічної освіти. Серед них, вже 6-й рік функціонує  Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

На сьогоднішній день Херсонський ЦПТО здійснює навчання на курсах цільового призначення вже за 44 напрямами підготовки. Серед них найбільш актуальні та популярні такі: «Генеруй бізнес ідею. Розпочни власний бізнес», «Засоби сучасної комунікації шляхом інформаційних технологій», «Організація здорового способу життя для продуктивності праці», «Навчання проектних менеджерів».

Крім того, у Херсонському центрі професійно-технічної освіти здійснюється професійне навчання за такими професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу», «Плодоовочівник», «Овочівник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Швачка», «Офіціант», «Бармен», «Кухар», «Покоївка», «Озеленювач».