ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 2020 РОКУ!

Дата: 23.02.2021 11:40

Фото без описуБобринецька міська рада, відділ освіти, культури, молоді та спорту міської ради щиро вітає Олександру Сковпій та Вікторію Басараб, учениць 11 класу комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради Кіровоградської області, ГОРДІСТЬ БОБРИНЕЦЬКОЇ ТГ, переможців ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту яким призначено стипендію Президента України у 2020-2021 навчальному році.

Довідково:

ОЛЕКСАНДРА СКОВПІЙ здобула диплом І ступеня в секції «Кримськотатарська гуманітаристика»; тема роботи «Роль кримськотатарської діаспори у суспільно-політичному житті Османської імперії/Туреччини (XVIII-ХХ ст.)» (наукові керівники КОВАЛЬКОВ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та БІБІК НАТАЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА, вчитель історії комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради Кіровоградської області) та ВІКТОРІЯ БАСАРАБ нагороджена дипломом ІІ ступеня в секції «Історія України»; тема роботи «Організація допомоги біженцям на території Єлисаветградського повіту під час Першої світової війни» (наукові керівники БОНДАРЧУК ЮРІЙ ПАВЛОВИЧ, кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Центральноукраїнського національного технічного університету та БІБІК НАТАЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА, вчитель історії комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради Кіровоградської області).

Бажаємо Вікторії та Олександрі подальших успіхів на освітній та науковій нивах!