Вітаємо з перемогою!

Дата: 23.02.2021 08:26

Фото без описуУ період з 12 по 20 лютого в м. Кропивницький відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Кіровоградській області. Учасники обласного конкурсу захищали свої науково-дослідницькі роботи у ході постерного захисту та наукової конференції.

Нашу громаду у інтелектуальному змаганні представляли:

Андрощук Вячеслав, учень 10 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (секція «екологія»),

Басараб Вікторія, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (секція «історія України»), Почкай Анна, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (секція «археологія»), Сковпій Олександра, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (секція «кримськотатарська гуманітаристика») та Філіпенко Дар'я, учениця 9 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»,  вихованка КЗ «ЦДЮТ» (секція «педагогіка»).

Результатом плідної роботи юних дослідників під керівництвом Бібік Наталії Станіславівни (вчитель історії) та Плющевської Ірини Вікторівни (вчитель хімії та екології) є п’ять дипломів І ступеня.

Бажаємо переможцям та їх науковим керівникам творчої наснаги, успіхів у подальшому, а КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» та КЗ «ЦДЮТ» надалі відкривати нові зірочки, плекати інтелектуальну, обдаровану молодь Бобринецької міської територіальної громади!