З Міжнародним днем рідної мови!

Дата: 22.02.2014 10:45

Фото без описуСвято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

Для нас Міжнародний день рідної мови, це свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Українська мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Володимир Сосюра, пророчо мовив: «Без мови рідної й народу рідного нема». Повертаймо українській мові роль творця духовного відродження української нації, духовного світу людини.

Бережімо рідне слово, бо в ньому високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Шановні жителі Бобринецької громади  вітаємо вас, з Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх  оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет.