День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 08:19

20 лютого Бобринецька громада разом із всією Україною відзначає пам’ятну скорботну вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та майбутнє України.

Ми повинні пам’ятати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України.

Ми свято віримо, що велика сила українського духу, щира та самовіддана любов до рідної землі стане запорукою розбудови сильної держави, адже народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і боронитиме Україну до останнього подиху. Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині.

Схилімо голови перед загиблими Героями у хвилині мовчання, згадаймо їхній подвиг.

Вічна пам’ять героям, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Слава українському народові!

Вічна слава Героям!

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!