ВЗЯТТЯ ГРОМАДЯН НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.02.2021 10:39

Згідно Житлового кодексу Української РСР, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про адміністративні послуги»

На квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов.

Заява про взяття на квартирний облік подається особисто через Центр надання адміністративних послуг

До заяви про взяття на квартирний облік додаються:

1. Паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податку (на кожного члена сім'ї з числа осіб які перебувають на квартирному обліку) (завірена копія заявником)
  2. Довідка про склад сім’ї.
  3. Довідки про реєстрацію місця проживання особи (форма 13) на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік) їх малолітні, неповнолітні діти з числа осіб які перебувають на квартирному обліку).
  4. Свідоцтво про одруження/розлучення при наявності (завірена копія заявником).
  5. Свідоцтва про народження дітей при наявності (завірена копія заявником).
  6. Архівна довідка з ОБТІ про наявність/відсутність власності у заявника та членів сім’ї.
  7. Довідка з місця роботи про перебування на квартирному обліку за місцем роботи (за наявності).
  8. Технічний паспорт на квартиру/будинок, що перебуває у власності чи користуванні (завірена копія заявником). На державне (комунальне) житло - довідку про займані житлові приміщення (кількість кімнат, житлова та загальна площі, поверх) видану власником або балансоутримувачем (у разі необхідності поліпшення житлових умов).
  9. Домова книга (завірена копія заявником).
  10. Медичний висновок лікарсько-консультаційної комісії - для осіб, які за станом свого здоров’я не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї (при наявності).
  11. Документ, який посвідчує пільгу заявника при наявності, (завірена копія заявником).
  12. Довіреність/доручення - для уповноваженої особи за наявності (завірена копія заявником).
  13. Інші документи - за необхідності.

До заяви про взяття на квартирний облік дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа додаються:

1. Документи, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа (завірена копія заявником).
  2. Паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податку (на кожного члена сім'ї з числа осіб які перебувають на квартирному обліку), (завірена копія заявником).
  3. Довідка про склад сім’ї.
  4. Довідки про реєстрацію місця проживання особи (форма 13) на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік) їх малолітні, неповнолітні діти з числа осіб які перебувають на квартирному обліку).
  5. Свідоцтво про одруження/розлучення при наявності (завірена копія заявником).
  6. Свідоцтва про народження дітей при наявності (завірена копія).
  7. Архівна довідка з ОБТІ про наявність (відсутність) власності у заявника та членів сім’ї.
  8. Довіреність/доручення - для уповноваженої особи при наявності (завірена копія заявником).
  9. Довідка про те, що дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, особа з їх числа не перебуває на обліку за місцем її проживання (при наявності).
  10. Довідка з місця навчання/роботи/РЦЗ (при наявності).
  11. Рішення органу опіки та піклування або суду про встановлення опіки (при поданні заяви опікуном, завірена копія заявником).
  12. Інші документи - за необхідності.