День святого Валентина в Бобринецькій громаді!

Дата: 15.02.2021 16:30

Фото без опису14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
       Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був наповнений щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

В Бобринецькій міській раді пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. На передодні свята у «Крафтовому містечку» міський парк ім..Кропивницького відбулася ярмарка Hand Made до Дня Святого Валентина, де кожен міг придбати чудовий подаруночок ручної роботи  своїм коханим, а симпатичне сердечко вітало жителів громади даруючи гарний настрій, валентинку та смаколики. Також у закладах культури Бобринецької громади а саме Коржівському сільському клубі, Коржівській сільській бібліотеці та Дібрівському сільському клубові працівниками даних закладів були оформлені яскраві фото-зони, виставки малюнків учасників гуртків художньої самодіяльності та тематичні книжкові виставки..

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм Бобринецька родина відзначила День святого Валентина.
      Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, дорогі Бобринчани, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!