Запрошуємо на ярмарок до Дня Святого Валентина

Дата: 10.02.2021 11:10

Фото без описуДень всіх закоханих - свято не з офіційного календаря державних дат, але його чекають і до нього готуються, адже так приємно отримати в дар щось, що викличе посмішку і створить настрій на весь день. А ще цікавіше вибирати подарунки! Приходьте до «Крафтового містечка» міський парк ім. Кропивницького за милими, чарівними, і такими потрібними: валентинками, солодкими букетами, іграшками, аксесуарами, косметикою, квітами , і все це саме до 14 лютого. Також на вас чекають приємні сюрпризи та чудова атмосфера.  Зустрічаємося 12 лютого з 8:00 ранку на ярмарку Hand Made до Дня Святого Валентина у  «Крафтовому містеку» - там, де живуть справжні подарунки, які говорять про кохання.