Історії, поради, помилки: шукачам роботи пропонують переглянути освітній серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн»

Дата: 09.02.2021 14:47

Серед різноманіття освітніх серіалів, які створені Міністерством цифрової трансформації України та розміщені на платформі Дія. Цифрова освіта, особливо корисним для шукачів роботи є серіал «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн».

Освітній серіал є спільний проєктом Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду Східна Європа. «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн» складається з 11 серій, тривалістю від 5 до 27 хвилин. У кожному випуску подаються поради щодо ефективного пошуку роботи онлайн.

Це відверта та змістовна розмова про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку:

• як правильно підготувати резюме;

• як написати ефективний супровідний лист;

• як потрапити на співбесіду;

• як не втратити мотивацію та впевненість у позитивному результаті протягом довгих та виснажливих пошуків;

• як адаптуватися на робочому місці.

Практичну інформацію для легкого та ефективного пошуку роботу надає засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday Анна Мазур. А допоможуть їй запрошені гості: В'ячеслав Лук'янчук (Outreach Manager, Boosta), Ніна Дрозд (блогерка YouTube-каналу «Бабушка 2.0» для людей віку 50+) і Дмитро Бондар (CEO, Boosta).

Для перегляду серіалу перейдіть за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment

Після перегляду серіалу глядач отримує сертифікат, що підтверджує здобуті навички.

Приємного перегляду!