Вітаємо ветерана Хмаріна Івана Васильовича з 96-річчям

Дата: 05.02.2021 15:25

Фото без опису«Ти ж вижив, солдат,

хоч сто раз помирав

І друзів хоронив,

І насмерть стояв»

Ці рядки відносяться до мужньої людини, ветерана війни, учасника бойових дій, кавалера орденів «Червона Зірка», «Вітчизняної війни ІІ ступеню» та багатьох медалей людини, літопис життя якої вписано в книгу пам’яті «Зірка Пам’яті»  - Хмаріна Івана Васильовича.

Цими днями він відзначає 96-й день народження. Бажаємо бадьорості духу, теплоти зустрічей, любові, поваги рідних і близьких, мирного неба та легкої долі.

З повагою міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської територіальної громади та актив міської організації ветеранів України!