Вирівнювання шляху Бобринець - Червона Долина
Дата: 01.02.2021 16:45
Кількість переглядів: 692
Староста села Червона-Долина висловлює щиру подяку Асоціації Південна в особі директора Євгенія Гринчука за надання техніки для вирівнювання окремих відрізків шляху Бобринець - Червона Долина що дозволить з 2 лютого відновити підвезення учнів села Червона Долина до навчальних закладів м.Бобринець.
Особлива подяка за професіоналізм - трактористу Анатолію Сіренко.
Староста Коржевського старостинського округу Бобринецької міської територіальної громади В.Шкварко