Нагородження переможців конкурсу «Краще новорічно-різдвяне оздоблення»

Дата: 29.01.2021 11:16

Перед засіданням виконавчого комітету Бобринецької міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу «Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед багатоквартирних будинків, будинків приватного сектора, підприємств та будівель,  в яких здійснюють свою діяльність фізичні особи підприємці,  закладів освіти Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади».

Подякою Бобринецької міської ради за «Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед багатоквартирних будинків» та сертифікатом на виконання робіт з благоустрою (робота автогрейдера) нагороджено - багатоквартирний будинок за адресою м. Бобринець, вул. Миколаївська, 11.

Подякою Бобринецької міської ради за «Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед будинків приватного сектора» та подарунком нагороджено - будинок за адресою м. Бобринець, пров. Міщанський, 14 – власниця Юлія Пасіка.

Подякою Бобринецької міської ради за «Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед підприємств, установ, організацій  та будівель, в яких здійснюють свою діяльність фізичні особи-підприємці» та подарунком нагороджено - Коржівський будинок культури.

Подякою Бобринецької міської ради за «Краще новорічно-різдвяне оздоблення зони біля головної ялинки громади серед закладів освіти» та сертифікатом на суму 400 грн на обслуговування комп’ютерної техніки:

Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «СОНЕЧКО»;

Бобринецький дошкільний навчальний заклад №2 «РОМАШКА»;

Комунальний заклад «Бобринецьке навчально – виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа   І - ІІІ ступенів № 1»;

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5».