Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

Дата: 26.01.2021 08:44

Фото без опису25 січня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту під головуванням Лариси Цесарської.

Члени комісії розглянули питання:

• Про затвердження Програми підтримки та розвитку вторинної (стаціонарної) медичної допомоги на період 2021-2023 роки на території Бобринецької міської територіальної громади, що надається комунальним некомерційним підприємством «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради (доповідач Семенюк Л.В.,директор КНП “Бобринецька лікарня”Бобринецької міської ради);

• Про оплату праці Семенюк Л.В. (доповідач Яворська Н.М., заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань.);

• Про внесення змін до «Програми розвитку фізичної культури і масового спорту на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» шляхом викладення її у новій редакції  (доповідач    Літвінова В.П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.)

• Про внесення змін до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бобринецької міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, та учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО/ООС на 2020-2021 роки (у редакції рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 192). (доповідач  Яворська Н.М., заступник Бобринецького міського голови з соціально-гуманітарних питань.).

• Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 03 грудня 2019 року № 2553 «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради, затвердження його структури та Положення про нього» (доповідач Мельнікова Н.В.., начальник відділу «Центр надання адміністративниї послуг» Бобринецької міської ради)

Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової  шостої сесії міської ради.