З Водохрещем Христовим!

Дата: 18.01.2021 17:06

Від усієї душі вітаємо Вас із світлим святом – Водохреща!

Водохреща (Богоявлення) – одне з головних християнських свят. Традиційно цього дня освячують воду у водоймах, а люди намагаються запастися нею до наступної зими. Адже  опівночі вода набуває цілющої сили. Вона не псується впродовж року та лікує різні хвороби. Здавна цей день вважався святом оновлення та очищання душі і тіла. Саме тому Хрещення шанують нарівні з Різдвом і відзначають його святковими молитвами, освяченням води і купанням в освяченій воді.

Нехай це свято стане для нас часом духовного оновлення, преображення внутрішнього світу. Хай з кожною краплею святої води проллється спокій та мир в душу і тепло в серце.

У цей світлий день бажаємо всім міцного здоров’я, достатку, благополуччя і миру. Нехай Божа благодать торкнеться кожного з нас.

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!