Визначено переможців конкурсу "Краще новорічно-різдвяне оздоблення"

Дата: 15.01.2021 14:22

12 січня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії «Краще новорічно-різдвяне оздоблення   серед багатоквартирних будинків, будинків приватного сектора, підприємств та будівель,  в яких здійснюють свою діяльність фізичні особи підприємці,  закладів освіти Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади», на якому переглядалися заявки учасників та шляхом голосування визначали переможців.

Конкурс проводився з 23 грудня 2020 року по 07 січня 2021 року за такими номінаціями:

• Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед багатоквартирних будинків;
  • Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед будинків приватного сектора;
  • Краще новорічно-різдвяне оздоблення серед підприємств, установ, організацій  та будівель, в яких здійснюють свою діяльність фізичні особи-підприємці;
  • Краще новорічно-різдвяне оздоблення зони біля головної ялинки громади серед закладів освіти.

В результаті засідання конкурсна комісія визначила переможців:

• Комунальний заклад «Бобринецьке навчально – виховне об'єднання «Навчально - виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа   І - ІІІ ступенів № 1»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»;
  • Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «СОНЕЧКО»;
  • Бобринецький дошкільний навчальний заклад №2 «РОМАШКА»
  • Коржівський будинок культури;
  • Будинок за адресою м. Бобринець, пров. Міщанський, 5 – власниця Юлія Пасіка;
  • багатоквартирний будинок за адресою м. Бобринець, вул.         Миколаївська, 11.

Вітаємо!