Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Довідка про стан роботи із зверненнями громадян,що надійшли до Бобринецької міської ради за 2020 рік

Дата: 13.01.2021 08:44
Кількість переглядів: 756

Бобринецька міська рада роботу із зверненнями громадян проводить відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" (далі Указ) та інших нормативних актів.

 

І. Загальна інформація

 Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Бобринецької міської ради  на 2020 рік на засіданнях виконавчого комітету розглянуто питання:         «Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що  надійшли до міської ради у  2020 році»

В рамках виконання Указу, Бобринецька міська рада періодично  висвітлює  інформаційну довідку  про роботу із зверненнями громадян у засобах масової інформації, зокрема на офіційному веб-сайті «Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади»

 

 

ІІ. Інформаційно-аналітичні дані

До Бобринецької міської ради, як до представницького органу Бобринецької об’єднаної територіальної громади надійшло за у 2020 році      681 звернення  що на 1748 звернень менше порівняно з відповідним періодом 2019 року, з них 600 звернень громадян надійшли поштою що на 1671 звернення менше порівняно з відповідним періодом 2019 року. Звернулося громадян на особистий прийом до міського голови 81 (з них 73 звернення на особистому прийомі та 4 звернень на особистому виїзному прийомі) що на 35 звернень громадян менше порівняно з відповідним періодом 2019 року

 

За категорією авторів:

від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій надійшло 137 звернень (зменшилось на 105),

від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 2 (зменшилось на 5),

від ветеранів праці – 0,

від "дітей війни" – 0,

від членів багатодітних сімей-0, одиноких матерів, матерів- героїнь – 0,

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 0.

 

За видами звернень: із усіх звернень, що надійшли до міської ради  протягом 2020 року  становлять заяви (клопотання).

 

За територіальною ознакою:

як свідчить аналіз надходження звернень протягом 2020 року найбільше звернень надійшло з м. Бобринець (609), з сіл громади  (72).

 

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян, що надійшли до міської ради протягом 2020 року, з них:

комунальне господарство - 169

соціального захисту – 335, з них: 232 надання матеріальної допомоги,             103 інші питання

аграрної політики і земельних відносин - 173

охорони здоров’я – 0

транспорту та зв’язку – 0

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 0

житлової політики  – 0

екологія та природних ресурсів - 0

інші питання - 0

 

Найбільш актуальних питань можна виділити три: комунального господарства; соціального захисту; аграрної політики і земельних відносин.

 

ІІІ. Розвиток доступних форм спілкування з громадянами

 Важливу роль у посиленні довіри до влади відіграє особисте спілкування представників влади з громадянами. На виконання листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 листопада 2016 року №585/01-32 “Про звернення громадян, які надійшли на урядову «Гарячу лінію» та розпорядження міського голови від  20 січня 2016 року № 11 «Про телефон «гарячої лінії» Бобринецької міської ради» забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на  телефон «гарячої лінії» міської ради, на яку надійшло 3 звернення.

Розпорядженням міського голови від 04 грудня 2015 року  № 144 (зі змінами від 24 лютого 2016 року №33) «Про затвердження графіка особистого прийому громадян» затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом міської ради. Проводиться прийом міським головою, секретарем міської ради, секретарем виконавчого комітету та заступниками міського голови. Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час. Для широкого ознайомлення населення графік особистого прийому громадян розміщено на ВЕБ-сайті Бобринецької міської ради. Всі звернення громадян особистого прийому належним чином оформлені  та розглянуті. За 2020 рік на особистому прийомі прийнято 73 звернень громадян.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь