Бронзові призери обласного Різдвяного ярмарку з футзалу

Дата: 24.12.2020 08:34

Фото без описуЗ 21 по 22 грудня в м. Кропивницький пройшов «Різдвяний ярмарок з футзалу у Кропивницькому», в якому взяли участь вихованці старшого тренера-викладача Філіпенка Ігоря Анатолійовича. Всього в обласному турнірі взяли участь 12 команд.

У перший день змагань вихованці КЗ «ДЮСШ» впевнено перемогли команду «Лідер» (м. Кропивницький) з рахунком 7-2, у другій грі поступилися «Зірочці-1» з рахунком 2-3, і вийшли в фінальну частину обласного турніру.

Другого дня наші спортсмени зустрілися з командою ДЮФК «Альянс», гра закінчилася з рахунком 4-4, а після серії матчевих 7-метрових ударів поступилися з рахунком 2-3.

У боротьбі за третє місце вихованці КЗ «ДЮСШ» зустрілися з командою «Зірочка-1» і перемогли з рахунком 3-1.

Завдяки цій перемозі завоювали бронзові нагороди в обласному турнірі