Переможці обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Дата: 18.12.2020 13:28

У метушні повсякденного життя не варто забувати про святі родинні реліквії, про гармонію з природою, про вивчення свого родоводу. Тому все частіше в оселях українців можна побачити вишивки, рушники, національний посуд, обереги.

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, відродження національних традицій у дитячій творчості, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» був проведений обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У виставці взяло участь 39 команд творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти (понад 200 робіт). Серед них – 8 робіт вихованців комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради.

На підставі рішення журі обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» всі 8 робіт зайняли І місця урізних номінаціях:

Гурток «Вишиванка», робота «Казкова хатинка» (керівник Ольга ЧЕРНІЄНКО).

Гурток «Флористика та фітодизайн», робота «Бичок-товстячок» (керівник Світлана ХОРУЖА).

Гурток «Світ креативу», робота «Сонце України» (керівник Надія КОБЗАР).

Гурток «М‘яка іграшка», робота «Несе Галя воду» (керівник Тетяна ВИННИК).

Гурток «Чарівна нитка», робота «Вовк та семеро козенят» (керівник Юлія РОЖКОВАН).

Гурток «Лагідна майстерня», робота «Мая» (керівник Ольга ЧЕРНІЄНКО).

Гурток «Паперопластика», робота «Берегиня роду» (керівник Надія КОБЗАР).

Гурток «М‘яка іграшка», робота «Світлячок» (керівник Тетяна ВИННИК).