Засідання керівництва міської ради з активними представниками та дописувачами соціальних мереж

Дата: 14.12.2020 15:45

Фото без опису12 грудня відбулося засідання керівництва міської ради з активними представниками та дописувачами соціальних мереж, на якому обговорювалося питання розміщення новорічної ялинки та дати її встановлення. Представники соціальних медіа повідомили про результати голосування в мережі фейсбук стосовно вищевказаних питань та внесли свої пропозиції стосовно проведення новорічних свят зважаючи на обмеження стосовно СOVID - 19.

За результатами заходів було визначено місце встановлення ялинки – центральний парк ім.Кропивницького, а орієнтовною датою встановлення – 25-27 грудня 2020 року. Остаточне рішення щодо дати встановлення буде прийнято виконавчим комітетом.Фото без опису