Внутрішньогрупові змагання у КЗ «ДЮСШ»

Дата: 07.12.2020 11:34

Фото без описуЗ 1 по 4 грудня проведено внутрішньогрупові змагання серед вихованців комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради з футзалу, волейболу, баскетболу, кіокушинкай карате, гирьового спорту, стрільби кульової, приурочені до Дня Збройних сил України.

1 грудня на базі КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» змагалися три команди (юнаки та дівчата) з волейболу (тренери-викладачі Шоколов В.М. та Малик В.Ю.).

2 грудня в стрілецькому тирі проведено змагання зі стрільби кульової (юнаки та дівчата ). Тренує вихованців тренер-викладач Доренко М.М.

У спортивному залі КЗ ДЮСШ «Чемпіон» № 1 визначали найкращі три команди з футзалу (тренери-викладачі: Василенко М.Ю. та Квашенко С.А.).

4 грудня проведено змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат (тренери-викладачі Неклеса В.М, Ляшенко С.А.).

4 грудня в спортивному залі КЗ ДЮСШ «Чемпіон» № 2 змагалися три команди з футзалу старшого тренера-викладача Філіпенка І.А.

У тренажерному залі ВСП «Бобринецького аграрного фахового коледжу ім. В.Порика Білоцерківського НАУ» 03-04 грудня пройшли змагання з гирьового спорту серед молодших і старших вихованців. Тренує спортсменів тренер-викладач Намєснік І.І.

4 грудня в спортивному залі ЗШ №5 відбулися змагання з кіокушинкай карате (тренер-викладач Нужний Є.О.)

Всі учасники та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Змагання відбулися відповідно до рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.