З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 08:32

Фото без описуШановні депутати  міської ради, депутати  усіх рівнів, члени виконавчого комітету та працівники органів місцевого самоврядування!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядуваня!

Це свято стосується кожного свідомого громадянина, адже всі ми разом вирішуємо питання , які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові громад, забезпеченні їх життєздатності Місцеве самоврядування відіграє важливу роль в  житті суспільства. Саме повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою розвитку України, як європейської демократичної, правової держави

З нагоди свята бажаю мужності і нових здобутків у нашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань! Нехай розуміння і підтримка людей завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів, навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!