З Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2020 12:00

Фото без описуШановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, волонтери!

Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера!

У цей важкий для нашої країни час на військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя народу.

Виклики, що постали перед нашою країною, народили нове покоління Героїв.

Відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність наші військовослужбовці  демонструють кожної миті. Українські воїни відроджують славні козацькі традиції в ім’я миру на рідній землі, заради спокою у домівках та достойного майбутнього дітей. І сьогодні українські воїни-захисники є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві.

Глибоко символічно, що поряд з Днем Збройних Сил України у календарі стоїть Міжнародний День волонтерів. З цієї нагоди щиро вітаємо не лише військових, а й волонтерів, які допомагають нашій армії у такий важкий час своєю добровільною, самовідданою працею, їхня допомога нашій армії неоціненна. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Дякуємо кожному захиснику, кожному волонтеру, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо.

Бажаємо всім воїнам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, здоров’я, надійного родинного тилу.

Щастя, мирного неба, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни,  ветерани, волонтери!

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!