Дата: 03.12.2020 16:21

Фото без описуБобринецька міська рада повідомляє,  що о 9:00 год. 4 грудня 2020 року в малому залі Районної ради ( 3 поверх) відбудеться засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

Порядок денний :

-  Переведення обслуговування (прийом) громадян комунальними установами організаціями, підприємствами Бобринецької міської ради в онлайн режим ;

- Переведення прийому громадян у Бобринецькій міській раді на дистанційний режим.

- Про стан роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти в умовах розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 серед населення Бобринецької об’єднаної територіальної громади