УВАГА!!! з 03 грудня 2020 року по 24 грудня 2020 року здобувачі освіти міських освітніх закладів продовжуватимуть навчальний процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Дата: 02.12.2020 15:52

Фото без описуВідповідно до розпорядження Бобринецького міського голови від 27 листопада 2020 року № 161 «Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти у період з 30 листопада 2020 року по 24 грудня 2020 року», з урахуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19 у працівників Філії № 1 КЗ «Бобринецьке НВО», реєстрацією фактів підвищення захворюваності на ГРВІ серед педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, з метою проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної та ГРВІ інфекцій серед дітей та персоналу закладів освіти з 03 грудня 2020 року по 24 грудня 2020 року здобувачі освіти міських освітніх закладів продовжуватимуть навчальний процес з використанням технологій дистанційного навчання.