В бібліотеках Бобринецької громади вшанували пам'ять жертв голодоморів

Дата: 30.11.2020 14:01

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодоморів, це страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя понад сім мільйонів людей — це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села.

З нагоди цієї дати в закладах культури були підготовлені книжкові та фото виставки «Голод 33-го – біль душі і пам’яті» (Міська бібліотека №2), «Не згасне в серці пам’яті свіча» (Міська бібліотека № 1), «Жнива скорботи» (Коржівська сільська бібліотека), «Ми пам’ятаємо 1932-1933» (Коржівський сільський клуб), «Терни лихоліття» (Дібрівський сільський клуб). На яких були представлені періодичні видання, інформаційні листівки, фотоматеріали, книги що висвітлюють історичні факти часів Голодоморів.

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю.

Вшановуючи пам'ять тих, хто загинув у часи Голодоморів, в суботу 28 листопада о 16 годині долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку».