Зерно пам’яті

Дата: 30.11.2020 13:53

Фото без описуЩороку в останню суботу листопада українці вшановують своїх предків, згадуючи про чорні сторінки історії та роки, які понівечили шрамами серце нашого народу.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

З метою формування свідомого ставлення підростаючого покоління до історичного минулого та національної пам’яті, 27 листопада до Дня пам'яті жертв голодоморів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста проведено тематичні виховні заходи:

- інформаційні вісники «Голодомор - акт геноциду українського народу»;

- інформаційні хвилинки «Три голодомори в Україні»;

- інтерактивні бесіди «Незабудка пам’яті»;

- єдина класна година «Свіча пам’яті».

Оформлено інформаційні стенди «Голодомор: знати та пам’ятати…», тематичні виставки у шкільних бібліотеках «Не згасне в серці пам’яті свіча», «Зерно пам’яті».