Вшанування пам'яті жертв голодомору

Дата: 28.11.2020 09:57

Фото без описуСпільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору – геноциду Української нації.
28 листопада, відбулося покладання квітів до хреста та пам’ятного знаку присвяченого пам'яті жертв голодомору, у яких взяли участь Бобринецький міський голова Леонід Кравченко та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодомору.Фото без опису