Бережіть свої оселі та життя від пожеж

Дата: 26.11.2020 16:43

Фото без описуРозпочався опалювальний сезон . Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж , які виникають в житловому секторі . Нагадуємо що недотримання правил пожежної безпеки в побуті , а саме експлуатація несправних або саморобних електронагрівальних приладів   ,  стара електрична проводка, як правило, не розрахована на експлуатацію сучасних електроприладів — все це може стати причиною виникнення пожежі в оселі та призвести до трагічних наслідків . Тому необхідно регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. Також можливою причиною пожежі можуть бути несертифіковані ,саморобні електричні подовжувачі та запобіжники.   Не можна понаднормово навантажувати подовжувачі.

Мешканцям приватного сектору не завадить пам'ятати про необхідність дотримуватися вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому паливі. Найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі: тріщини на димарі, не проведена чистка димоходів, підлога з горючих матеріалів, поряд з піччю не накрита передтопковим листом, розміщування перед топковим отвором горючих матеріалів. Не залишайте малолітніх дітей самих вдома . Та не доручяйте їм самостійно розпалювати печі.

Бережіть свої оселі та життя від пожеж