Переможці обласного етапу Всеукраїнського фестивалю закладів позашкільної освіти «Територія творчості»

Дата: 26.11.2020 08:31

17 листопада відбувся Гала-концерт відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України Територія творчості», який об’єднав на платформі Zoom маленьких і дорослих творців – талановиту молодь Кіровоградщини, педагогів, прихильників та друзів творчих колективів області.

До участі у конкурсі долучилися більше 100 колективів (близько 1200 вихованців закладів позашкільної освіти). Серед учасників обласного етапу конкурсу були вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради.

За підсумками конкурсної програми та на підставі рішення журі Дипломом І ступеня нагороджено:

- ансамбль «ЕКСКЛЮЗИВ» вокального гуртка «Квіти України» (керівник Телих Наталія Володимирівна, номінація «Сучасне вокальне мистецтво»);

- ансамбль ГІТАРІСТІВ гуртка інструментальної музики (керівник Куцюрюба Олена Василівна, номінація «Сучасне музичне мистецтво»).

Вітаємо талановитих вихованців та їх керівників з перемогою та бажаємо їм успіху на заключному Всеукраїнському етапі фестивалю «Територія творчості»!Фото без описуФото без опису