ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Дата: 20.11.2020 15:39

Фото без опису

21 листопада 2020 року набувають чинності зміни до Кодексу України про Адміністративні Правопорушення , які внесені на підставі Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»
Згідно даних змін Верховною радою України постановлено:

1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):

1) статтю 443 доповнити частиною другою такого змісту:

“Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, —  тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (170-255грн. відповідно)”;