До Дня студента

Дата: 20.11.2020 09:13

17 листопада в Україні, як і в більшості країн світу, відзначається Міжнародний день студента – свято всесвітнього єднання та солідарності молодих людей.

На початку 2019/2020 навчального року у Кіровоградській області підготовку фахівців з вищою освітою здійснювали 15 закладів вищої освіти, зокрема 2 університети, 2 інститути та 11 коледжів, у яких здобували освіту 13357 студентів. Найбільшою популярністю серед молоді користувалися такі галузі знань, як освіта, охорона здоров’я, управління та адміністрування, інформаційні технології, аграрні науки та продовольство і механічна інженерія.

За рахунок коштів державного бюджету навчалася третина студентів. Упродовж 2019 року закладами вищої освіти було підготовлено
 1132 магістри, 867 бакалаврів та 1625 молодших спеціалістів.

Колектив Головного управління статистики у Кіровоградській області щиро вітає усіх студентів зі святом та бажає успіхів у навчанні