ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ у ДНЗ громади «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!»

Дата: 19.11.2020 15:17

Фото без описуНа виконання Закону України «Про дорожній рух», листа Міністерства охорони здоров’я України від 19 жовтня 2020 року № 302 «Щодо організації та проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху» та з метою навчання дітей орієнтуватися у правилах дорожнього руху та керуватися ними; відпрацювання правил поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях; формування навичок дисциплінованого пішохода; профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед учасників  освітнього процесу в Бобринецьких дошкільних навчальних закладах № 1 «СОНЕЧКО» та № 2 «РОМАШКА» з 9 по 13 листопада 2020 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху на тему: «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!».

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходів було закріплення з дітьми правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.

Педагогічні працівники здійснювали освітній процес з дітьми відповідно до теми кожного дня: «Безпечні та небезпечні вулиці та дороги», «Дорожні знаки», «Правила дорожнього руху», «Світлофорова наука», «Ми – пішоходи».

У кожній віковій групі вихователями підготовлені тематичні інформаційні матеріали у вигляді пам’яток, листівок, наочно-інформаційних плакатів та дитячих малюнків. Це допоможе батькам правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прививати навички дисциплінованості пішоходів.