Відбулася 3-я позачергова сесія 8-го скликання Бобринецької міської ради

Дата: 19.11.2020 15:01

Фото без описуУ зв’язку з необхідністю невідкладного розгляду питань, які відносяться до компетенції міської ради у сфері надання адміністративних послуг та затвердження регламентів роботи Бобринецької міської ради восьмого скликання та її виконавчого комітету, 19 листопада 2020 року відбулася 3-я позачергова сесія 8-го скликання Бобринецької міської ради на яку було винесено 5 питань. Розпочалась сесія з складення присяги депутата Надії Рибачук та Дмитра Яриша після чого депутатським корпусом був розглянутий наступний ряд питань:

1. Про затвердження Регламенту Бобринецької міської ради восьмого скликання

2. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Бобринецької міської ради восьмого скликання;

3. Про затвердження звіту щодо виконання бюджету Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року;

4. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2019 року № 2774 "Про визначення умов оплати праці міського голови у 2020 році";

5. Земельні питання (107 питань).

Детальніше за посиланням: https://bobrynecka-gromada.gov.ua/docs/486522/