Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Переваги офіційного працевлаштування

Дата: 18.11.2020 11:26
Кількість переглядів: 408

Фото без опису?Краща продуктивність праці 

Після карантинних звільнень, працівники почали ще більше надавати перевагу офіційним роботодавцям. Так персонал відчуває себе захищеним, більш вмотивованим та ініціативним, рідше змінює роботу.

Залучення кваліфікованих фахівців

Люди — найцінніший капітал будь-якого бізнесу. Працюючи легально, роботодавець може проводити конкурси на вакансії. Офіційне працевлаштування, комфортні умови праці, соціальні гарантії, нормований робочий день, навчання та кар’єрний рістдопоможуть залучити та втримати досвідчених фахівців.

 Зменшення витрат

Обов’язок забезпечити гідні умови праці в інтересах роботодавця. Адже в такий спосіб він убезпечує себе від витрат та збитків через можливі зупинки виробництва, тривалу відсутність працівника на роботі, компенсації на лікування й реабілітацію, а також навчання нових працівників. Крім того, слід враховувати й непрямі витрати: шкоду для репутації у разі нещасних випадків, зниження мотивації працівників, плинність кадрів.

Можливість залучати інвестиції

Прозорі та законослухняні бізнеси мають більше можливостей отримати кредити для розширення справи, знайти українських й іноземних партнерів, вийти на фондові біржі та на нові ринки.

Імідж соціально відповідального бізнесу

Соціальна відповідальністьзапорука надійної репутації. Опитування свідчать, що споживачі готові платити більше за товари та послуги бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює відкрито та надає гарантійне обслуговування.

Фінансові стимули від держави

Створюючи нові робочі місця, роботодавець може отримати державну підтримку. Зокрема, має право на часткову компенсацію зарплати працівникам, якщо укладає трудовий договір з внутрішньо переміщеною особою (ВПО), зареєстрованою в Державній службі зайнятості як безробітна, і платить їй не менше середньої зарплати у регіоні. Також є компенсація витрат на навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації ВПО. Держава компенсує єдиний соціальний внесок (ЄСВ) протягом року, якщо роботодавець працевлаштовує на два роки і більше батьків дітей до шести років, тих, хто самостійно виховує дитину до 14 років або дитину з інвалідністю, дітей-сиріт після 15 років, випускників навчальних закладів, людей передпенсійного віку, осіб з інвалідністю й учасників бойових дій. Держава протягом року компенсує витрати на ЄСВ малим підприємцям, які працевлаштовують безробітних строком на мінімум два роки на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Відсутність штрафів

Економія на неофіційному працевлаштуванніце ілюзія. Штрафи за порушення законодавства про працю суттєво вдарять по бюджету бізнесу. Наприклад, за кожного «працівника-нелегала» роботодавцю доведеться сплатити 10 мінімальних заробітних плат, що з 01.09.2020 року складає 50000 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь