Творчі дібрівчани

Дата: 16.11.2020 10:10

Фото без описуОсінь дарує нам безліч матеріалів для творчості. Це і листя різноманітного забарвлення, каштани,  сухоцвіт, жолуді тощо. Напевно кожен повертаючись з прогулянки приносив букет з опалого листя. Це відмінна прикраса інтер'єру, яке просто можна поставити у вазу. Але ще це і сировина для чудових і цікавих виробів. І діти з задоволенням придумають і втілять в життя будь-яку картину - аплікацію з листя.

Так маленькі дібрівчани - учасники любительського об'єднання «Барва» приємно вразили місцевих жителів своїми витворами мистецтва, презентація яких відбулася в Дібрівському сільському клубі.

Аплікації, зроблені своїми руками з яскравого листя, кольорового паперу та сільськогосподарських культур.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису