З Днем працівника культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 06.11.2020 11:48

Фото без описуШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Національна культура є основою нашого буття, нашої унікальності та самобутності. Вона допомагає нам залишатися єдиною нацією – українським народом. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Своє професійне свято ви зустрічаєте з новими творчими здобутками, ідеями та задумами.

Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль для примноження нашої духовної спадщини, сприятимете піднесенню національної свідомості людей. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство в сім’ї вольній, новій.

Велике спасибі вам, за невтомне служіння мистецтву, постійний творчий пошук, самовідданість і  подвижництво.

Сердечно бажаємо вам, шановні працівники культури та шанувальники народного мистецтва, мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!