Привітали працівників культури громади з професійним святом

Дата: 06.11.2020 11:38

Фото без описуЗ нагоди професійного свята - Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, від імені міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету заступник з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська привітала зі святом та оголосила подяку Бобринецької міської ради за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, творчий підхід, креативність, активну життєву позицію та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва:

ВОЛКОВІЙ Євгенії Сергіївні – директору Дібрівського сільського клубу;

СОЛОДКІЙ Тетяні Сергіївні – директору міського будинку культури;

ЗІНЧЕНКО Тетяні  Андріївні – прибиральниці службових приміщень Дібрівського сільського клубу.

Сердечно бажаємо вам, шановні працівники культури та шанувальники народного мистецтва, мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.Фото без описуФото без описуФото без опису