2 позачергова сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання

Дата: 05.11.2020 10:39

Фото без описуНа підставі клопотання Бобринецької міської територіальної виборчої комісії Кропивницького району Кіровоградської області від 03.11.2020 № 78 та клопотання Комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради від 03.11.2020 № 975, у зв’язку з необхідністю невідкладного розгляду питань, які відносяться до компетенції міської ради, міським головою Леонідом Кравченко скликано 2 позачергову сесію Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перелік питань, які розглянуті:

1. Про внесення змін до додатку 1 до Програми підтримки місцевого самоврядування у Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки;

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2019 року № 2765.Фото без описуФото без опису