Кіровоградська область, Кропивницький район

До Дня захисника України

Дата: 15.10.2020 14:27
Кількість переглядів: 539

Фото без опису12 жовтня на базі комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради пройшли відкриті першості комунального закладу  «ДЮСШ» Бобринецької міської ради зі стрільби кульової та волейболу.

У змаганнях зі стрільби кульової серед дівчат Щербакова Іванна зайняла перше місце. Задоєнко Юлія посіла друге місце. Третє місце зайняла Могиленко Анна.

Серед юнаків перше місце виборов Жиліч Петро. Другим був Равлюк Данило. Третє місце посів Багрін Максим.

Загальнокомандні місця розподілились таким чином: перше місце – КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО», ПТУ № 32 - друге місце, ЗШ № 5 – третє місце.

У змаганнях з волейболу перше місце зайняли вихованці КЗ «ДЮСШ» (тренер-викладач Шоколов В.М.), друге місце зайняли студенти ПТУ № 32 (старший майстер Зайцев В.В.), третє місце зайняла команда ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж імені В.Порика Білоцерківського НАУ» (викладач фізичного виховання Винник В.О.).

Призери змагань були нагороджені дипломами, грамотами та медалями від КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Змагання відбулися відповідно до рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.Фото без опису