Нові перемоги вихованців КЗ «ДЮСШ»

Дата: 07.10.2020 15:22

Фото без опису

З 30 вересня по 02 жовтня в м. Нествед (Данія) відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

У складі збірної України виступала вихованка КЗ «ДЮСШ» Намєснік Анжеліка. Вона здобула три золоті медалі серед дорослих і три серед юніорів і стала шестиразовою Чемпіонкою Європи в ривку, двоборстві та командній естафеті. Підготував Анжеліку тренер-викладач КЗ «ДЮСШ», її батько, Намєснік Іван Іванович.

03 жовтня 2020 року в Новоархангельську проходили п’ятий та шостий тури першості області з футболу серед ДЮСШ (2008 р.н.).

У першій зустрічі вихованці тренера-викладача Василенка Михайла Юрійовича зустрілися з однолітками з ДЮСШ «Арсенал» (м.Новоархангельськ), у другій зустрічі грали з вихованцями ДЮСШ з м.Новоукраїнка. Обидві зустрічі закінчилися з результатами 0:0.

Старші юнаки (2005-2006 р.н.) у цей день зустрічалися   в м. Світловодську з командою ДЮСШ №1 та перемогли з рахунком 2:0. Тренує команду тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович.