Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2020 08:14

Щиро вітаю вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному.

Шановні бібліотекарі! Щиро дякую вам за вашу самовіддану працю, за постійний рух вперед, бажання розвиватися. Бажаю всім вам успіхів у подальшій діяльності на благо громади та її мешканців. Нехай праця приносить вам тільки радість і задоволення. Міцного здоров’я, життєвої енергії, миру та злагоди вам і вашим родинам!

Міський голова                              В.СНІЖКО