Бобринецький район, Кіровоградська область

Діти в Дібрівці відсвяткували Хелловін

Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває все більшої популярності в Україні. Але що ми по суті про нього знаємо?  Чорні й помаранчеві кольори, переддень 31 жовтня, гарбузи-підсвічники, різноманітні костюми, пронизливі «страшилки» — приблизно такі асоціації виникають, коли ми уявляємо це свято…Насправді, за багаторічну історію свого  існування воно обросло багатьма легендами, традиціями і навіть назвами. Мало хто знає, що в деяких країнах його називають Днем реформації, Кельтським Новим роком або Днем мертвих.

30 жовтня в Дібрівському сільському  клубі завідуючою В.Тесцовою та бібліотекарем М.Виноградовою проведено свято «Хелловіну». На свято завітали діти в чудових костюмах, для малечі підготували багато цікавих ігор та конкурсів. Головними атрибутами свята були хелловінський гарбуз та привиди. Для дітей це було весело та цікаво, а на кінець свята діти слухали казку «Баба-Яга»