Вітаємо з Католицьким Різдвом!

Дата: 24.12.2017 16:57

Фото без опису

Шановні мешканці громади! 25 грудня віряни західного обряду відзначають одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове, тому щороку віруючі-католики мають радісну нагоду першими спостерігати на вечірньому небі спалах яскравої зірки, яка віщує гарні зміни.

Нехай цей світлий день об`єднає  усіх нас,  хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та  тих, хто далеко від рідної домівки,  і благословляє наші помисли, слова і діла.

Бажаю, щоб прийдешній рік приніс добрі переміни, які стануть міцним фундаментом здійснення мрій і сподівань для покращення добробуту кожної людини, кожної родини і для розвитку нашої громади та України!

Тож нехай із першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості. Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди Вам та Вашим сім’ям.

З повагою

Міський голова                                                                                   В. Сніжко