Зустріч з ветеранами війни в Афганістані

Дата: 15.02.2017 16:56

15 лютого наша держава відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У зв’язку з цими подіями та з метою поширення знань учнів про історичні події афганської війни, виховання поваги і шани до воїнів-інтернаціоналістів 13 лютого 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів №3» Бобринецької міської ради відбулася зустріч з ветеранами війни в Афганістані Гичком Олександром Миколайовичем, Павлишаком Олександром Миколайовичем та Пономаренком В’ячеславом Миколайовичем.

Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка.

Школярі дякували ветеранам за те, що вони змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.